Привітання голови Борівської районної ради Олени Клименко з нагоди Дня працівників пожежної охорони

день пожежникаШановні працівники та ветерани
пожежної охорони!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони! Рятувати життя і майно людей від вогню – справа, яка вимагає відповідальності, постійної бойової готовності, здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості.

Ваш високий професіоналізм та відданість справі, виявлені під час виконання службових обов'язків, врятували не одне людське життя, зберегли для нашої держави тисячі матеріальних цінностей.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, за бойову готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою. Переконана, що Ви й надалі будете збагачувати кращі традиції Вашої професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Бажаю Вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності.

Щастя Вам і Вашим родинам, міцного здоров'я, удачі, добра і благополуччя! Сумлінно працюйте, вдосконалюйте свою майстерність, а вдячність за врятовані життя нехай стане невичерпним джерелом сил для підвищення професійних досягнень, служіння Державі та народу України!

З повагою, голова районної ради                         Олена Клименко

Додаткова інформація