"За чисте довкілля"

за чисте довкілляВ будь-яку пору року приємно бачити охайний вигляд території та будови, де працюєш. Це не лише радує око, але й підвищує ефективність та результативність роботи. Тож традиційно борівчани взяли участь у щорічній Всеукраїнській акції "За чисте довкілля". 

В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань, активізація державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства. Зокрема, створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів рачок, озер, ставків, розчищення та упорядкування джерел тощо.

12 квітня 2018 року представники державних закладів та установ наводили лад на території центрального парку, зачищали та білили бордюри по центральній вулиці селища, білили дерева вздовж пішохідної алеї.

Наступного тижня планується проведення другого етапу акції з благоустрою. Тож, шановні громадяни, приєднуйтесь і Ви! Давайте разом, не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту довкілля.

Додаткова інформація