Сергій Чернов: 3 мільярди гривень у цьому році зможемо направити на дороги Харківщині

650x480-toHeight-100-images djmediatools_img_1405.jpg.2Про це голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив у ході засідання загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що проходить сьогодні у Будинку рад.

«Якщо ми будемо отримувати ресурси з ДФРР, кошти дорожнього фонду, місцевих бюджетів, кошти від перевиконання митного збору, рентної плати – зможемо орієнтовно  три мільярди гривень у цьому році направити на ремонт доріг в області», - зазначив Сергій Чернов.

За його словами питання відновлення доріг місцевого значення цьогоріч приорітетне для області. Тому зараз необхідно зрозуміти всі можливості, що передбачаються державою та на рівні області й місць, для покращення стану доріг, щоб своєчасно розпочати ремонтні роботи.

«Я пропонував би керівникам районів обговорити ситуацію стану доріг та визначити пріоритетні та першочергові напрями, що потребують відновлення – дороги, якими рухаються шкільні автобуси, сполучення між амбулаторіями тощо.  Коли співпраця депутатських корпусів усіх рівнів, органів місцевого самоврядування із виконавчими органами і населенням буде в дії – робота буде ефективною. У кожному районі також повинна вестися інформаційно-роз’яснювальна робота», - казав голова облради.

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua

Додаткова інформація