Участь голови районної ради Олени Клименко в апаратній нараді Борівської райдержадміністрації

апаратна 13.02.18Сьогодні, 13 лютого 2018 року, в малій залі засідань районної ради відбулась апаратна нарада Борівської райдержадміністрації, в якій взяла участь голова Борівської районної ради Олена Клименко.

На апаратній нараді начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Лемішко доповіла про виконання доходної та видаткової частин бюджету району за січень 2018 року. У своїй доповіді Надія Геннадіївна наголосила, що зведений план по доходах загального фонду за звітний період виконаний на 100,3%, а трансфертів з державного бюджету надійшло на суму 14941,6 тис.грн. До районного бюджету власних доходів надійшло 123,6% до передбачених бюджетом. Щодо сільських бюджетів, то всі вони доходну частину виконали.

Далі виступив начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юрій Ханейчук, який у своєму виступі поінформував всіх присутніх про стан розрахунків за надані житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії з початку 2018 року. За інформацією Юрія Миколайовича та співдоповідачів станом на 12.02.2018 року в районі спостерігається заборгованість за природний газ (2804,2 тис.грн.), за послуги водопостачання та водовідведення (391,9 тис.грн.), за спожиту електричну енергію (3692,4 тис.грн.), за житлово-комунальні послуги (318,5 тис.грн.), основна сума яких буде погашена найближчим часом.

Одним із актуальних питань сьогоднішньої апаратної наради було питання стану захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в районі. Так, за словами головного лікаря КЗОЗ Борівської районної ради «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталії Павленко за 6 тижнів 2018 року в районі показник захворюваності складає 188,43 на 100 тис. населення, що не перевищує порогового рівня. Також, з початку епідсезону всього щеплено 163 особи такими вакцинами, як: «ВАКСІГРИП», «ДЖІСІФЛЮ».

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бондарівська виступила співдоповідачем з даного питання та додала, що з метою забезпечення протидії можливого розповсюдження в організованих колективах гострих респіраторно-вірусних інфекцій та грипу, відділом освіти був виданий наказ щодо проведення належних протиепідемічних заходів у навчальних закладах району. Зазначене питання стоїть на контролі, щоденно проводиться моніторинг стану відвідування та відсутності школярів, встановлюються причини. Стан захворюваності на ГРВІ та грип знаходиться в межах норми.

За підсумками апаратної наради головою районної державної адміністрації були прийняті відповідні доручення.

За матеріалами http://borova-rda.kh.gov.ua

Додаткова інформація