Відбулась урочиста церемонія передачі атрибутів естафети пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги»

sam 263502 лютого у Харківській області стартувала естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», присвячена 75-ій річниці визволення області від німецько-фашистських загарбників.

Так як, визволення Харківської області від нацизму було розпочато з Борівського району, то саме під час урочистих заходів з нагоди святкової дати керівництву та представникам району були вручені атрибути естафети з правом їх подальшої передачі Куп’янщині.

Тому, сьогодні у селі Кругляківка біля пам’ятника Воїнам загиблих в боях за визволення села відбулася церемонія передачі естафети від Борівського району до Куп’янського району. В даному заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько, депутат Харківської обласної ради Микола Кириченко, голова районної ради Олена Клименко, Борівський селищний голова Олександр Тертишний, Богуславський сільський голова Володимир Мальченко, голова ради ветеранів району Володимир Болгарський, дитина війни Віктор Віннік, представники відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Свято урочисто відкрив голова Харківської обласної організації ветеранів України, полковник Анатолій Хіневич. Також, до слова був запрошений заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько, який у своєму виступі наголосив, що цей масштабний захід дасть змогу пізнати нові сторінки в історії визволення області від нацизму, які наповнені справжньою мужністю, сміливістю, героїзмом, патріотизмом, бойовим духом і стійкістю наших дідів та прадідів у боротьбі з набагато сильнішим супротивником і наш святий обов’язок бути гідними нащадками славних синів України.

Під час заходу прозвучали патріотичні вірші та пісні у виконанні місцевих жителів, після чого всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-воїнів хвилиною мовчання і покладанням живих квітів до обеліска.

Джерело: http://borova-rda.kh.gov.ua

Додаткова інформація