Інформація Піско-Радьківської сільської ради

повідомленняПОВІДОМЛЕННЯ

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні № 555 від 25.05.2011 року Піско-Радьківська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації, а саме:

«Розробка детального плану території вулицею Гагаріна, проїздом до вулиці Гагаріна та заїзду до Піско-Радьківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Піски-Радьківські Борівського району Харківської області».

Замовник проекту детального плану: виконком Піско-Радьківської сільської ради Борівського  району Харківської області, згідно рішення ХХХVІ сесії сільської ради УІІ скликання від 25 січня  2018 року.

Виконавець робіт: КП «ХРІКЦ». Головний архітектор проекту: Варенко Андрій Вікторович,  (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 001934 від  15.10. 2013 року).

Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території підлягає розгляду на громадських слуханнях. Порядок проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету міністрів України.

Пропозиції до проекту Детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території с.Піски-Радьківські;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території села Піски-Радьківські;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території с.Піски-Радьківські, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію с.Піски-Радьківські;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

8. Пропозиції, подані  особами не з числа вище визначених, або подані після  19 лютого 2018  року залишаються без розгляду.

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подаються на адресу виконкому Піско-Радьківської сільської ради:  Україна, Харківська область, Борівський район, село Піски-Радьківські, вул.Паркова, 11,  до 19 лютого 2018 року.

Відповідальний за проведення обговорення та за організацію розгляду пропозицій сільський голова СОЛОВЙОВА ВІРА ОЛЕКСАНДРІВНА.

З проектом «Детального плану території вулицею Гагаріна, проїздом до вулиці Гагаріна та заїзду до Піско-Радьківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Піски-радьківські Борівського району Харківської області» можна ознайомитися в сільській раді,  за адресою вул. Паркова, 11, в селі Піски-Радьківські та на офіційному сайті Борівської районної ради, в мережі інтернет.

Схема розташування

Піско-Радьківська сільська рада

Додаткова інформація