Інформація Чернещинської сільської ради

повідомленняПОВІДОМЛЕННЯ

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні № 555 від 25.05.2011 року Чернещинська сільська  рада повідомляє про  початок громадського обговорення  проекту містобудівної  документації, а саме:

«Розробка детального плану території обмеженої вулицями Центральної та Перемоги в селі Чернещина Борівського  району Харківської області для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Чернещина» 

Замовник проекту детального плану: виконком Чернещинська сільська рада Борівського району Харківської області, згідно рішення Чернещинської сільської  ради №  ХХII cесії УII скликання   від  23 січня  2018 року.

Виконавець робіт: приватне підприємство ГРАДПЛАНПРОЄКТ в особі директора Алєйнік Ольги Вікторівни  (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи  Серія AOI № 415249 від  15.09. 2009 року).

Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території підлягає розгляду на громадських слуханнях. Порядок проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету міністрів України.

Пропозиції до проекту Детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території сіл Чернещина, Степове, Новосергіївка.

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території сіл Чернещина, Степове, Новосергіївка.

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території сіл Чернещина, Степове, Новосергіївка та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію сіл Чернещина, Степове, Новосергіївка.

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

8. Пропозиції, подані  особами не з числа вище визначених, або подані після 22 лютого 2018  року залишаються без розгляду.

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України  "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подаються на адресу виконавчого комітету: c Чернещина, Харківська область, Борівський район, вул. Центральна 15  до 22 лютого 2018 року.

Відповідальний за проведення обговорення та за організацію розгляду пропозицій - секретар виконавчого комітету Павленко Ірина Іванівна.

З проектом детального плану території  «обмеженої вулицями Центральної та Перемоги в селі Чернещина Борівського району Харківської області для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Чернещина» можна ознайомитися в Чернещинській сільській раді за адресою с.Чернещина, вул. Центральна 15 та на офіційній сторінці Борівської  районної ради в мережі інтернет.

Чернещинська сільська рада

Додаткова інформація