Відбулося спільне засіданя постіних комісій районної ради

спільні засідання постійних комісійВчора, 26 січня 2018 року, в малій залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу, з питань соціально-економічного розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології,

з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, регуляторної та цінової політики.

Про використання коштів окружним опорним закладом «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника», отриманих у вигляді державної субвенції та субвенцій із місцевих бюджетів  району, благодійної допомоги за 2017 рік доповідали Бондарівська Т.Ю., начальник відділу освіти райдержадміністрації, та Шевченко О.М., директор окружного опорного закладу «Борівська загальноос-вітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харків-ської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника».

Про реалізацію державної соціальної політики у сфері надання субсидій жителям Борівського району присутніх проінформувала заступник начальника, начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміеністрації Буряк О.М.

Богуславський сільський голова Мальченко В.С. доповів про роботу виконкому Богуславської сільської ради з  сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

А начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ханейчук Ю.М. та Борівський селищний голова Тертишний О.В. проінформували про стан створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в Борівському районі.

Крім того, депутатами всіх постійних комісій було розглянуто та внесено на розгляд чергової сесії ряд проектів рішень, серед яких:

- про подовження трудових відносин на умовах контракту з керівником (завідувачем) комунальної установи «Борівський районний трудовий архів» Борівської районної  ради Харківської  області, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району, від 16 січня  2013 року Ярмоленко С.Д.;

- про припинення юридичної особи Комунальний заклад охорони здоров'я «Борівський районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області та реорганізаціїю шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство;

- про затвердження звіту директора комунального підприємства охорони здоров’я «Центральна районна аптека№ 126» Гончарової О.І. про  роботу за 2015-2017 роки;

- про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється з використанням альтернативних джерел енергії на потужностях твердопаливної котельні, розташованої за адресою: Харківська область, Борівський район, смт. Борова, вул. Поштова,  3-А, ТОВ «ПРАЙД-ЕНЕРГО»;

- про коригування тарифів на  виробництво теплової енергії, виробленої Борівським комунальним підприємством теплових мереж Борівської районної ради  Харківської області, для потреб бюджетних  установ та інших споживачів (крім населення) та інші.

Після обговорення депутатами були прийняті відповідні рішення, проекти рішень районної ради внесено в порядок денний XХХІІ сесії районної ради VII скликання. 

Додаткова інформація