ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ БОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Клименко О.В 

Розвиток інформаційних технологій та виклики сучасного суспільства вимагають якомога більшого доступу до інформації, яка відноситься до сфери інтересів всього суспільства. Зрозуміло, що громаду Борівського району цікавлять факти, що стосуються безпосередньо їхньої Малої Батьківщини. Саме з цією метою і було створено наш ресурс: щоб задовольнити законні потреби громадян.

Олена Клименко, голова Борівської районної ради.


 

Запрошення на турнір з футзалу "Пам`яті ветеранів футболу Борівського району"

футбол турнірЗавтра, 23 лютого 2019 року, о 09-30 год в примыщенні ФОКу відбудеться турнір з футзалу серед ветеранів 40 років та старше "Пам`яті ветеранів футболу Борівського району", в якому візьмуть участь команди Борівського, Балаклійського, Двурічанського та Куп`янського районів.

Детальніше: Запрошення на турнір з футзалу "Пам`яті ветеранів футболу Борівського району"

МОЗ: Вакцини та життєво важливі ліки відправлено в регіони

вакцинаЗавдяки розблокуванню роботи Міністерства охорони здоров'я України вже підписано накази щодо розподілу вакцин проти поліомієліту, кору, паротиту і краснухи - найближчим часом вони будуть доставлені в медзаклади.

Детальніше: МОЗ: Вакцини та життєво важливі ліки відправлено в регіони

Монетизація субсидій – можливість навчити людей управляти послугами і енергоспоживанням, – Геннадій Зубко

24739-0Курс на монетизацію субсидій – це по суті війна монополістам. Адже управління українцями своїм енергоспоживанням, встановлення лічильників, контроль за якістю і обсягом послуг знищує монополізм у постачанні послуг і корупцію у цій сфері.

Детальніше: Монетизація субсидій – можливість навчити людей управляти послугами і енергоспоживанням, –...

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

1412485588 geroi-ne-vmyraiut-678x381  Шановні співвітчизники,
українці, борівчани!

Сьогодні ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв світлої пам’яті Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи.

Детальніше: 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Районні урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

thumb-zoom-1000x707-f4d3Сьогодні, 15 лютого, в Борівському районному Будинку культури відбувся тематичний концерт «Афганістан – моя пекуча пам'ять» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

Детальніше: Районні урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї...

Додаткова інформація