ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ БОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Клименко О.В 

Розвиток інформаційних технологій та виклики сучасного суспільства вимагають якомога більшого доступу до інформації, яка відноситься до сфери інтересів всього суспільства. Зрозуміло, що громаду Борівського району цікавлять факти, що стосуються безпосередньо їхньої Малої Батьківщини. Саме з цією метою і було створено наш ресурс: щоб задовольнити законні потреби громадян.

Олена Клименко, голова Борівської районної ради.


 

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Це Голокост – всього одне лиш слово,Голокост
Та його сенс – пекучий болі жар,
Вбивали всіх!.. старого і малого,
мало, хто життя порятував...

Шановні жителі Борівщини!

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

Детальніше: Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Відбулася LIV сесія районної ради VII скликання

54 сесіяСьогодні, 24 січня 2020 року, відбулася LIV сесія районної ради VII скликання. Під час пленарного засідання депутатами розглянуто та затверджено 5 питань порядку денного, попередньо опрацьованих на спільному засіданні постійних комісій:

Детальніше: Відбулася LIV сесія районної ради VII скликання

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

комісії 24.01.20-1В ході підготовки до LIV сесії районної ради VII скликання сьогодні в малій залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу;

Детальніше: Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Голова районної ради Олена Клименко бере участь у Загальних зборах Асоціації

Асоціація 23.01.20Сьогодні в малій залі засідань Будинку рад (м. Харків) проходять Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, в яких бере участь голова районної ради Олена Клименко.

Детальніше: Голова районної ради Олена Клименко бере участь у Загальних зборах Асоціації

Про новий Закон “Про повну загальну середню освіту”

1Педагогічна інтернатура, контракти для директорів та вчителів на пенсії, учнівське самоврядування, можливості для створення справжньої старшої профільної школи, можливість для учнів обирати свою освітню траєкторію, фінансова автономія шкіл, більше можливостей для професійного зростання та збільшення зарплат вчителів.

Детальніше: Про новий Закон “Про повну загальну середню освіту”

Додаткова інформація