ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ БОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Клименко О.В 

Розвиток інформаційних технологій та виклики сучасного суспільства вимагають якомога більшого доступу до інформації, яка відноситься до сфери інтересів всього суспільства. Зрозуміло, що громаду Борівського району цікавлять факти, що стосуються безпосередньо їхньої Малої Батьківщини. Саме з цією метою і було створено наш ресурс: щоб задовольнити законні потреби громадян.

Олена Клименко, голова Борівської районної ради.


 

Привітання до Дня захисника України.

                  


захисник Д
орогі захисники України, 
шановні жителі району!

Прийміть  найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Детальніше: Привітання до Дня захисника України.

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, відносно «молоде», про те важливе свято


Захисник 1 рамка14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Саме тому  на передодні цього свята  11 жовтня 2019 року  у Борівському районному Будинку культури відбулися урочистості. Голова Борівської районної ради Олена Клименко, яка взяла участь  в цьому заході, щиро привітала усіх, хто несе почесне звання захисників України  з наступаючими святами, побажала нашим мужнім захисникам мирного неба та злагоди у їхніх сімях. Зі словами привітання виступив голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Кіян.

Детальніше: 14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, відносно «молоде», про те важливе свято

Оголошення конкурсу про здачу в оренду нежитлових приміщень

 

увага! оголошенняКП «Борівська районна друкарня» Борівської районної ради Харківської області оголошує конкурс на здачу в оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресою: смт. Борова, вул. Миру, 12

Площами:

I поверх: 43 кв.м., 8,1 кв.м.,

II поверх 48, 5 кв.м., 64 кв.м.

Склад – 60 кв.м.

Детальніше: Оголошення конкурсу про здачу в оренду нежитлових приміщень

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордонзобр аліментиМІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення  аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, * які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій:

- Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан,

Детальніше: МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення ...

Сергій Чернов закликав народних депутатів внести зміни до Конституції, необхідні для провадження реформи самоврядування

 

асоціація самоврядування хоСергій Чернов закликав народних депутатів внести зміни до Конституції, необхідні для провадження реформи самоврядування. 

Під час свого виступу у Верховній Раді України на засіданні Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, констатував, що процес реформування місцевого самоврядування наразі не дійшов до регіонального та субрегіонального рівнів.

Детальніше: Сергій Чернов закликав народних депутатів внести зміни до Конституції, необхідні для провадження...

Додаткова інформація