ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ БОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Клименко О.В 

Розвиток інформаційних технологій та виклики сучасного суспільства вимагають якомога більшого доступу до інформації, яка відноситься до сфери інтересів всього суспільства. Зрозуміло, що громаду Борівського району цікавлять факти, що стосуються безпосередньо їхньої Малої Батьківщини. Саме з цією метою і було створено наш ресурс: щоб задовольнити законні потреби громадян.

Олена Клименко, голова Борівської районної ради.


 

Вже з 1 вересня сім’я при народженні дитини отримає набір з 25-ти необхідних речей (перелік)

пакунок малюка2Крім одягу та інших важливих для малюка речей, пакунок також міститиме інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях догляду за дитиною.

Детальніше: Вже з 1 вересня сім’я при народженні дитини отримає набір з 25-ти необхідних речей (перелік)

Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Чернещинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Борівської районної ради Харківської області, що знаходиться

20180815 090506Сьогодні, 15 серпня 2018 року, в залі засідань районної ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Чернещинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Борівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району.

Детальніше: Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Чернещинського...

1,5 млн. грн. отримають громади, що скористаються механізмом співробітництва в обласному конкурсі міні-проектів

логотип разом в майбутнє01 вересня 2018 року розпочинається подання проектних заявок на обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2019 року.

Детальніше: 1,5 млн. грн. отримають громади, що скористаються механізмом співробітництва в обласному...

Вітання голови Борівської районної ради Олени Клименко зі святом Медового Спаса

з медовим спасомШановні жителі
Борівського району!

Щиро вітаю вас зі світлим святом – Медовим Спасом, або Маковієм. Серед українців свято Маковія одне з найпоетичніших і найшанованіших.

Детальніше: Вітання голови Борівської районної ради Олени Клименко зі святом Медового Спаса

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

сімейне фермерське господарствоПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Детальніше: Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Додаткова інформація