ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ БОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Клименко О.В 

Розвиток інформаційних технологій та виклики сучасного суспільства вимагають якомога більшого доступу до інформації, яка відноситься до сфери інтересів всього суспільства. Зрозуміло, що громаду Борівського району цікавлять факти, що стосуються безпосередньо їхньої Малої Батьківщини. Саме з цією метою і було створено наш ресурс: щоб задовольнити законні потреби громадян.

Олена Клименко, голова Борівської районної ради.


 

Головні новації закону «Про приватизацію державного майна»

thumb-newsDocument-564x376-da5418 січня Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект № 7066. Він дає можливість «розморозити» велику приватизацію і прискорити продаж малих об’єктів державної власності за новими, абсолютно прозорими, зрозумілими і конкурентними правилами.

Детальніше: Головні новації закону «Про приватизацію державного майна»

До 1 лютого регіони мають надати плани розвитку мереж закладів первинної медицини у сільській місцевості, - МОЗ

5035n1Do 1_lyutoВіце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко провів онлайн-конференцію через скайп-зв’язок з керівниками ОДА, РДА та ОТГ. Основне питання: план дій щодо розвитку первинної медицини у сільській місцевості, впровадження телемедицини при розбудові первинки, імплементація закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

Детальніше: До 1 лютого регіони мають надати плани розвитку мереж закладів первинної медицини у сільській...

Привітання голови Борівської районної ради Олени Клименко зі святом Хрещення Господнього

хрещення-господнє 2018Шановні жителі Борівщини!

19 січня християни східного обряду відзначають свято Водохреща Господнє. Хрещення - свято очищення і оновлення. В цей день ми згадуємо про хрещення Ісуса Христа в річці Йордан, про яке написано у Євангеліях. Свято має й іншу назву - Богоявлення, тому що під час хрещення Ісуса на нього зійшов із небес Дух Святий у вигляді голуба.

Детальніше: Привітання голови Борівської районної ради Олени Клименко зі святом Хрещення Господнього

Про стан вірусного захворювання на кір у Борівському районі

кірПо даному питанню на апаратній нараді районної державної адміністрації 16 січня поточного року інформували  головний лікар комунального закладу охорони здоров’я Борівської районної ради «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Павленко Наталія Олексіївна та головний лікар Борівської центральної районної лікарні Борівської районної ради Віннікова Любов Григорівна.

Детальніше: Про стан вірусного захворювання на кір у Борівському районі

Водосвятні обряди з нагоди Хрещення Господнього

ВодохрещенняГрафік проведення освячення води по населеним пунктам Борівського району та на водоймах у День великого християнського свята Богоявлення – Хрещення Господнього: 

Детальніше: Водосвятні обряди з нагоди Хрещення Господнього

Додаткова інформація